Human Search

„Human Search“ yra tarptautinė kvalifikuotų specialistų ieškojimo kompanija, savo veiklą vykdanti Šiaurės ir Rytų Europos šalyse. Mes užtikriname, kad rasime tinkamus kandidatus jūsų šalies rinkoje arba užsienio valstybėse vos per 20 dienų, nesvarbu, ar ieškote aukščiausios grandies vadovų, ar patyrusių specialistų. Mūsų įkainiai už paiešką yra fiksuoti ir išlieka žemesni už industrijoje vyraujantį vidurkį.

Mūsų paieškos metodai ir vertinimo procesas suformuoti taip, kad tiktų bet kokio tipo organizacijoms, savo veiklą vykdančioms bet kurioje pramonės šakoje. Mūsų konsultantai yra vyresnieji specialistai, turintys reikiamą kvalifikaciją tinkamiems kandidatams nustatyti ir pritraukti tiek vidaus rinkoje, tiek tarptautiniu mastu. Mūsų ieškojimo įgūdžiai ir metodologija yra tokie unikalūs, kad mes ne tik dirbame visuose pramonės sektoriuose, bet ir bendradarbiaujame su kitomis įdarbinimo kompanijomis, kurios kreipiasi į mus, kai negali pateisinti savo klientų lūkesčių.

Dirbame labai tikslingai ir pasiekiame aukščiausią sėkmės rodiklį taikydami radikaliai kitokį rinkos tyrimo metodą. Apdorodami informaciją nepasikliaujame vien asmeniniais tinklais ir duomenų bazėmis, bet pasitelkiame gilias žinias apie reikiamą pramonės sektorių, kad nustatytumėme, kur tinkami kandidatai yra šiandien, ir užmezgame su jais kontaktą; ši proceso dalis panaši į tikrą seklio darbą, reikalaujantį daug kantrybės ir kūrybingumo. Vienam paskyrimui vidutiniškai apklausiame 100 kandidatų, siekdami užtikrinti, kad savo klientams surasime pačius geriausius kandidatus rinkoje.

Direktorių valdyba

Henric Nilsson

Henric Nilsson

Vadovaujantysis Partneris ir Valdybos Narys Human Search

Johnny Gunnarsson

Johnny Gunnarsson

Grupės generalinis direktorius Palm & Partners ir Valdybos Pirmininkas Human Search

Mūsų paslaugos

"Mes, „Human Search“, esame kvalifikuotų specialistų verbavimo ir paieškos specialistai. Vos per 20 darbo dienų pateikiame jūsų reikalavimus atitinkančius kandidatus net sunkiausioms darbo vietoms visose pramonės šakose."

Rodyti mūsų paslaugas

Ieškantys darbo

Čia rasite darbo vietas, kurioms užimti šiuo metu savo klientams ieškome personalo.