Kaip randame jums geriausius kandidatus

Mes, „Human Search“ kompanija, esame kvalifikuotų darbuotojų ieškojimo specialistai. Tai reiškia, kad mes randame, užmezgame kontaktą ir pritraukiame geriausius kandidatus pačioms sudėtingiausioms pareigoms visuose rinkos sektoriuose. Be to, atliekame tai greitai ir efektyviai. Vos per 20 arba 30 darbo dienų pristatysime jums kandidatus, kurių kompetencijos ir patirtis atitiks jūsų reikalavimus. Paieškos proceso metu „Human Search“ visuomet stengiasi palaikyti artimus ir atvirus ryšius su savo klientais. Todėl kartą per savaitę telefonu informuojame jus apie proceso eigą. Visi „Human Search“ konsultantai turi universitetinį išsilavinimą bei ilgametę darbuotojų paieškos ir įdarbinimo, personalo vertinimo ir įvairių kompetencijos sričių specialistų ieškojimo įvairiems verslo sektoriams patirtį.

Reikalavimų specifikacija
1

Reikalavimų specifikacija

Susitinkame su klientu išsamiai aptarti reikalavimus ir išankstines sąlygas, taikomas konkrečioms pareigoms. Siekdami užtikrinti, kad teisingai suprantame jūsų verslą ir darbuotojo paieškos poreikius, visus su darbo vieta susijusius dokumentus patvirtiname raštiškai. Galutinis patvirtintas profilis yra mūsų paieškos pagrindas.

Išsamus sutapatinimas
2

Išsamus sutapatinimas

Remdamiesi patvirtintu profiliu, nustatome, kur tinkami kandidatai dirba šiuo metu. Tai tikras seklio darbas, reikalaujantis kantrybės, kūrybingumo ir visapusio konkretaus pramonės sektoriaus supratimo.

Kandidatai
3

Kandidatai

Labiausiai kvalifikuotus kandidatus surandame pas kliento konkurentus; pasitelkiame ir kitus kūrybingus metodus, siekdami aptikti tinkamą kompetenciją. Kiekvienai konkrečiai užduočiai vidutiniškai aptinkame ir susisiekiame su 50–200 kandidatų, kad būtume tikri, jog radome tikrai pačius geriausius prieinamus kandidatus rinkoje.

Nuodugnūs pokalbiai
4

Nuodugnūs pokalbiai

Tinkamiausi kandidatai pereina į kitą proceso etapą – nuodugnių darbo pokalbių, kuriuos atlieka mūsų patyrę vyresnieji konsultantai.

Pristatymas
5

Pristatymas

Remdamasi kandidatų analize, „Human Search“ atrenka labiausiai tinkančius kandidatus ir pristato juos klientui žodžiu bei raštu.

Asmeniniai susitikimai
6

Asmeniniai susitikimai

Sunkiausia darbuotojų paieškos ir įdarbinimo dalis – tinkamų kandidatų radimas ir pritraukimas – išsprendžiama per 20–30 dienų. Atėjo laikas klientui susitikti su atrinktais kandidatais. Mes padėsime jums visuose kituose etapuose, paprašius, teiksime rekomendacijas ir mielai padėsime kuo tik galėsime, kad jums pavyktų greitai ir efektyviai baigti įdarbinimo procesą.

Mūsų paslaugos

"Mes, „Human Search“, esame kvalifikuotų specialistų verbavimo ir paieškos specialistai. Vos per 20 darbo dienų pateikiame jūsų reikalavimus atitinkančius kandidatus net sunkiausioms darbo vietoms visose pramonės šakose."

Rodyti mūsų paslaugas

Ieškantys darbo

Čia rasite darbo vietas, kurioms užimti šiuo metu savo klientams ieškome personalo.