Išdarbinimas (angl. outplacement) reiškia, kad darbdavys pasinaudoja profesionalios kompanijos pagalba apmokyti atleidžiamą darbuotoją ir padėti jam rasti naują darbą. Dėl profesionalių išdarbinimo paslaugų, labai sudėtinga situacija gali virsti naujomis galimybėmis be darbo liksiančiam darbuotojui. Mūsų išdarbinimo koncepcija apima tai, kas svarbiausia: aktyvią paramą žengiant tolimesnį žingsnį karjeroje, kai paliekate esamą darbdavį, kad rastumėte naują ir įdomų darbą. In our outplacement concept, we have focused on what matters most: to give you leaving your current employer the very best support to you as quickly and efficiently as possible have the opportunity for a new career.

Darbdavys, kuris apmoka atleidžiamo darbuotojo įdarbinimą, parodo, kad prisiima atsakomybę ir palengvina darbuotojo perėjimą į kitą darbą. Yra daug priežasčių, dėl kurių kompanijai gali prireikti išdarbinimo paslaugų, dažnai jos susijusios su kompanijos pertvarkymu, personalo mažinimu, kompetencijos klausimais arba asmeninėmis priežastimis. Išdarbinimo kompanijos, tokios kaip „Human Search“, darbas yra teikti pagalbą darbuotojams sudėtingoje situacijoje ir padėti jiems veiksmingai rasti naują darbą.

Mes užtikriname, kad darbuotojai užmegs kontaktus su įdomiais potencialiais darbdaviais. Organizuojame kelis asmeninius susitikimus ir kiekvienas toks susitikimas yra žingsnis naujos karjeros link. Be asmeninių susitikimų, mūsų konsultantai susisiekia su darbuotojais kiekvieną savaitę, kad užtikrintų aktyvų ir rezultatyvų paieškos procesą.

„Human Outplacement“ dirbantys konsultantai turi unikalių įgūdžių, leisiančių paruošti jus sėkmei. Be to, visi konsultantai turi tiesioginės įdarbinimo patirties ir puikiai žino veiksnius, lemiančius sėkmingą įdarbinimo procesą.

Mūsų išdarbinimo koncepcija apima tai, kas svarbiausia jums, kaip darbuotojui ir kandidatui: suteikti jums, paliekančiam esamą darbdavį, geriausią paramą, kad kuo greičiau ir efektyviau sulauktumėte naujos ir įdomios karjeros galimybių. Jums, kaip darbdaviui, tai užtikrina atsakingo ir rimto darbdavio, besirūpinančio savo darbuotojais, reputaciją.

Susisiekite su mumis norėdami gauti numatomą kainą
Rodyti viską

References

Human Search has very experienced and talented team. They are able to search candidates in special business areas with unique experience and job profile.

Truck Production RUS (JV MAN and Scania) Elena Gubar, Truck Production RUS (JV MAN and Scania) Head of HR department

Ruukki Rus OOO (a daughter company of previous Rautaruukki Oyj and currently part of Ruukki Construction Oy and SSAB), has used the services of Human Search in Russia during the past years. We have recognized the good level of service, a high level of professionalism and commitment to the searches of key employees.

Ruukki Construction, Russia & CIS Jussi Tuisku, Ruukki Construction, Russia & CIS Senior Vice President

Mūsų paslaugos

"Mes, „Human Search“, esame kvalifikuotų specialistų verbavimo ir paieškos specialistai. Vos per 20 darbo dienų pateikiame jūsų reikalavimus atitinkančius kandidatus net sunkiausioms darbo vietoms visose pramonės šakose."

Rodyti mūsų paslaugas

Ieškantys darbo

Čia rasite darbo vietas, kurioms užimti šiuo metu savo klientams ieškome personalo.