Ar jums reikia nepriklausomo esamų vidaus arba išorės kandidatų įvertinimo? „Human Search“ vyresniojo konsultanto antroji nuomonė apima profesionalią ir objektyvią kandidatų analizę, pateikiant daugiau faktų, leidžiančių priimti teisingą sprendimą.

Kartais mūsų klientai nori išgirsti objektyvią nuomonę apie esamus kandidatus. Taip gali atsitikti kandidato ieškant įmonės viduje, kai norite įvertinti jau esamą darbuotoją. O galbūt norite palengvinti pasirinkimą iš dviejų geriausių išorės kandidatų? Nesvarbu, kokia priežastis, „Human Search“ gali pateikti antrąją nuomonę, kuri palengvins sprendimo priėmimą.

Kokia organizacijos kryptis? Ar asmens įgūdžiai atitinka ilgalaikius kompanijos tikslus? Antroji nuomonė atsakys į klausimus, susijusius su kvalifikacija ir tinkamumu, vadovavimo stiliumi, darbo stiliumi ir asmeninėmis vertybėmis. „Human Search“ turi daug patirties vertinant asmenis, jų kompetencijas, kvalifikacijas, tinkamumą, stiprybes ir silpnybes, atsižvelgiant į esamą darbo vietą.

Jeigu kils daugiau klausimų apie antrąją nuomonę, susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis norėdami gauti numatomą kainą

Mūsų paslaugos

"Mes, „Human Search“, esame kvalifikuotų specialistų verbavimo ir paieškos specialistai. Vos per 20 darbo dienų pateikiame jūsų reikalavimus atitinkančius kandidatus net sunkiausioms darbo vietoms visose pramonės šakose."

Rodyti mūsų paslaugas

Ieškantys darbo

Čia rasite darbo vietas, kurioms užimti šiuo metu savo klientams ieškome personalo.