Garantuojame, kad rasime tinkamus kandidatus jūsų šalies rinkoje arba užsienio valstybėse vos per 20 dienų. Pasitelkę struktūrinį atrankos procesą, galime savo klientams atrinkti pačius tinkamiausius kandidatus.

Nepasikliaudami ribotais tinklais arba prastai atnaujinamomis duomenų bazėmis, tinkamiausius kandidatus surandame objektyviai ištyrę rinką ir nustatę, kur šiuo metu jie dirba ir aktyviai, tačiau diskretiškai, ieškodami su jais kontaktų. Tokiu būdu mums visuomet pavyksta savo klientams rasti labiausiai tinkančius ir galinčius dirbti kandidatus, tokius, kokių patys klientai neranda.

Mūsų paieškos metodai ir vertinimo procesas suformuoti taip, kad tiktų bet kokio tipo organizacijoms, savo veiklą vykdančioms bet kuriame pramonės sektoriuje. Mūsų konsultantai yra vyresnieji specialistai, turintys reikiamą kvalifikaciją tinkamiems kandidatams nustatyti ir pritraukti tiek vidaus rinkoje, tiek tarptautiniu mastu. Mūsų ieškojimo įgūdžiai ir metodologija yra tokie unikalūs, kad mes ne tik dirbame visuose pramonės sektoriuose, bet ir bendradarbiaujame su kitomis įdarbinimo kompanijomis, kurios kreipiasi į mus, kai negali pateisinti savo klientų lūkesčių.

Susisiekite su mumis norėdami gauti numatomą kainą

Mūsų procesas

Mes, „Human Search“ kompanija, esame kvalifikuotų darbuotojų ieškojimo specialistai. Tai reiškia, kad mes randame, užmezgame kontaktą ir pritraukiame geriausius kandidatus pačioms sudėtingiausioms pareigoms visuose rinkos sektoriuose.

Mūsų paslaugos

"Mes, „Human Search“, esame kvalifikuotų specialistų verbavimo ir paieškos specialistai. Vos per 20 darbo dienų pateikiame jūsų reikalavimus atitinkančius kandidatus net sunkiausioms darbo vietoms visose pramonės šakose."

Rodyti mūsų paslaugas

Ieškantys darbo

Čia rasite darbo vietas, kurioms užimti šiuo metu savo klientams ieškome personalo.