„Human Search“ aptinka, įvertina ir pritraukia geriausius kandidatus užimti vadovaujančias ir tarybos lygmens pozicijas, profesionaliai ir diskretiškai padėdama savo klientams užpildyti šias aukščiausios grandies ir ypatingos svarbos pozicijas.

„Human Search“ randa, įvertina ir pritraukia geriausius kandidatus eiti vadovaujančias ir tarybos lygmens pareigas, profesionaliai ir diskretiškai padėdama savo klientams užpildyti šias aukščiausios grandies ypatingos svarbos pozicijas. Nepasikliaudami ribotais tinklais arba prastai atnaujinamomis duomenų bazėmis, tinkamiausius kandidatus randame objektyviai ištyrę rinką ir nustatę, kur šiuo metu jie dirba, ir aktyviai, tačiau diskretiškai, ieškodami su jais kontaktų. Tokiu būdu mums visuomet pavyksta savo klientams rasti labiausiai tinkančius ir galinčius dirbti kandidatus – kandidatus, kurių patys klientai neranda.

Nuo pat „Human Search“ įsikūrimo pradžios padėdavome savo klientams rasti kandidatus tokioms ypatingos svarbos pareigoms. Mūsų ilgalaikė ir solidi patirtis, profesionalūs vyresnieji konsultantai ir gilios darbo rinkos žinios leidžia mums taip sėkmingai dirbti šioje srityje.

Susisiekite su mumis norėdami gauti numatomą kainą

Mūsų procesas

Mes, „Human Search“ kompanija, esame kvalifikuotų darbuotojų ieškojimo specialistai. Tai reiškia, kad mes randame, užmezgame kontaktą ir pritraukiame geriausius kandidatus pačioms sudėtingiausioms pareigoms visuose rinkos sektoriuose.

Mūsų paslaugos

"Mes, „Human Search“, esame kvalifikuotų specialistų verbavimo ir paieškos specialistai. Vos per 20 darbo dienų pateikiame jūsų reikalavimus atitinkančius kandidatus net sunkiausioms darbo vietoms visose pramonės šakose."

Rodyti mūsų paslaugas

Ieškantys darbo

Čia rasite darbo vietas, kurioms užimti šiuo metu savo klientams ieškome personalo.